KONST / Litografier / Färglitografi 14023023
nr 1402 3023
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, EA-upplaga. Motivet: ca 34x560 cm, yttermått inklusive ram: 55x70
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 juni 2021
kl 20:43:19
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg